Jest nam bardzo miło zaprosić Państwa na Konferencje dla Przedsiębiorców „MIĘKKIE STRONY BIZNESU„, która odbędzie się w dniach 16-17 czerwca 2022r.
Na konferencji zagłębimy się w tematy takie jak:

  • Firma Wrażliwa Społecznie – wykład prowadzony przez Panią Katarzynę Glanc-Tarczewską
  • Umysł Zwycięzcy – wykład prowadzony przez dr Andrzeja Gąsiorowskiego
  • Przygotowanie na trudności – wykład prowadzony przez Krzysztofa Rompa

Udział w Konferencji możliwy jest po dokonaniu rejestracji. Prosimy przygotuj bilet aby uczestniczyć w Konferencji. Liczba miejsc limitowana

Prelegenci:

Krzysztof Rompa – Prezes Fundacji TBN Polska zarządzającej telewizją TBN Polska. Właściciel Spółek zajmujących się produkcją telewizji, filmów oraz ich transmisją. Organizator Śniadań Biznesowych w Polsce oraz wykładowca i mówca seminaryjny na tematy zarządzania i finansów. Pastor kościoła. Doradca biznesowy, który pomagał w rozpoczęciu działalności start-up’ów. Twórca Klubu Tysiąca Dębów – zrzeszenia partnerów biznesowych telewizji TBN Polska. Przedsiębiorca z prawie 30-letnim doświadczeniem. Szczęśliwy mąż i ojciec.

Krzysztof Jędrzejewski – Przedsiębiorca z ponad 30 letnim doświadczeniem. Właściciel Centrum Ogrodniczego IGLAK Jest m.in. dominującym akcjonariuszem spółki Mostostal Zabrze S.A., w której pełni funkcję przewodniczącego rady nadzorczej.

Andrzej Gąsiorowski – Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego – Prezes Network Intelligence Group, Prezes Helping Hand Coalition Global Forum

Katarzyna Glanc-Tarczewska – od niemal 15 lat wspiera przedsiębiorstwa w przejściu na bardziej zrównoważony model prowadzenia biznesu. Doradza m. in. w kwestii wdrażania strategii Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, Gospodarki Obiegu Zamkniętego i Wellbeingu w organizacji. Ceni etyczne i wrażliwe na potrzeby społeczne firmy.

Bilet zakupisz TU: https://app.evenea.pl/event/636000-15/